+386(0)1 5800 500 info@zgnl.si
  1. 4. 2017 ob 16.00 – Srečanje za starše gluhih in naglušnih otrok, otrok s polževim vsadkom, otrok z govorno-jezikovnimi motnjami in otrok z motnjami avtističnega spektra

Predavata zakonca Leonida Mrgole in dr. Albert Mrgole: Postavljanje meja ter  varen odziv staršev.

Lahko si ogledate njuno predavanje o pomenu vzgojnih odzivov, ki sta ga imela maja 2015 v Cankarjevem domu v Ljubljani:

1. -20. 4. 2017- Šola za starše

Program za zgodnjo pomoč družinam z gluhim/naglušnim otrokom. Odgovori na vprašanja povezanimi z gluhoto in razvojem otroka.

1. 4. 2017 ob 17.00- Predavanje: doc. dr. Saba Battelino: Vzroki slabega sluha, ki
    privedejo do motenj komunikacije; Možnosti premoščanja izgube sluha, ki vodijo v
    boljšo komunikacijo.
  2. 5. 2017 ob 16.00 – Srečanje za starše gluhih/naglušnih otrok

Starši treh gluhih otrok s polževim vsadkom bodo govorili o lastni izkušnji poti, ki so jo prehodili s svojim  otrokom od časa postavljanja diagnoze do všolanja v osnovno ter srednjo šolo.

Vljudno vabljeni!